Towarzystwo Naukowe Warszawskie

Galeria

  • Pałac Staszica

    reprodukcje ze zbiorów, kolekcji Leszka Zasztowta

  • Pałac Staszica

    reprodukcje ze zbiorów, kolekcji Leszka Zasztowta

  • Pałac Staszica

    reprodukcje ze zbiorów, kolekcji Leszka Zasztowta

  • Pałac Staszica

    reprodukcje ze zbiorów, kolekcji Leszka Zasztowta

  • Pałac Staszica

    reprodukcje ze zbiorów, kolekcji Leszka Zasztowta

  • Pałac Staszica

    reprodukcje ze zbiorów, kolekcji Leszka Zasztowta

  • Pałac Staszica

    reprodukcje ze zbiorów, kolekcji Leszka Zasztowta

  • Pałac Staszica

    reprodukcje ze zbiorów, kolekcji Leszka Zasztowta

  • Pałac Staszica

    reprodukcje ze zbiorów, kolekcji Leszka Zasztowta

  • Pałac Staszica

    reprodukcje ze zbiorów, kolekcji Leszka Zasztowta

  • Pałac Staszica

    reprodukcje ze zbiorów, kolekcji Leszka Zasztowta

  • Pałac Staszica

    reprodukcje ze zbiorów, kolekcji Leszka Zasztowta

  • Pałac Staszica

    reprodukcje ze zbiorów, kolekcji Leszka Zasztowta

  • Pałac Staszica

    reprodukcje ze zbiorów, kolekcji Leszka Zasztowta

  • Pałac Staszica

    reprodukcje ze zbiorów, kolekcji Leszka Zasztowta

  • Pałac Staszica

    reprodukcje ze zbiorów, kolekcji Leszka Zasztowta

  • Pałac Staszica

    reprodukcje ze zbiorów, kolekcji Leszka Zasztowta

  • Pałac Staszica

    reprodukcje ze zbiorów, kolekcji Leszka Zasztowta

  • Pałac Staszica

    reprodukcje ze zbiorów, kolekcji Leszka Zasztowta

  • Pałac Staszica

    reprodukcje ze zbiorów, kolekcji Leszka Zasztowta

  • Seal of the Warsaw Scientific Society, established 1907

    Source scanned from the original document dated 1912, author unknown

Aktualna lista członków z podziałem na Wydziały

Wydział I Językoznawstwa i Historii Literatury

Axer Jerzy
Bobilewicz Grażyna
Bogacki Bohdan Krzysztof
Bolecki Włodzimierz
Bogusławski Andrzej
Bralczyk Jerzy
Byrski Maria Krzysztof
Czarnik Oskar Stanisław
Czarnecki Tomasz
Danecki Janusz
Danielewiczowa Magdalena
Drewnowski Tadeusz
Dubisz Stanisław
Duma Jerzy
Dziekan Marek
Falińska Barbara
Furdal Antoni
Geller Ewa
Giermak-Zielińska Teresa
Głowiński Michał
Godziński Stanisław
Greń Zbigniew
Grochowski Maciej
Grzegorczykowa Renata
Handke Kwiryna
Huszcza Romuald
Janion Maria
Jamrozik Elżbieta
Jurewicz Joanna
Karaś Halina
Koehler Krzysztof
Kostkiewiczowa Teresa
Korytkowska Małgorzata
Kowalczykowa Alina
Kupiszewski Władysław
Lam Andrzej
Leszczyński Grzegorz
Linde-Usiekniewicz Jadwiga
Loth Roman
Makowiecki Andrzej
Marcjanik Małgorzata
Markowski Andrzej
Mencwel Andrzej
Michałowska Teresa
Milewska-Waźbińska Barbara
Nagórko Alicja
Nowicka- Jeżowa Alina
Otwinowska Barbara
Pelcowa Paulina
Pianka Włodzimierz
Popowska-Taborska Hanna
Prejs Marek
Puzynina Jadwiga
Rembiszewska Dorota
Rieger Janusz
Sabik Kazimierz
Salwa Piotr
Sarnowska-Temeriusz Elżbieta
Semczuk Antoni
Sękowska Elżbieta
Siatkowski Janusz
Smułkowa Elżbieta
Straszewska Maria
Sudolski Zbigniew
Sujecka Jolanta
Sulima Roch
Szpakowska Maria Małgorzata
Szwat-Gyłybowa Grażyna
Świdziński Marek
Taborski Roman
Topolińska Zuzanna
Waszakowa Krystyna
Wojtczak-Szyszkowski Jerzy Andrzej
Wolnicz-Pawłowska Ewa
Wrocławski Krzysztof Dominik
Zielińska Anna
Zieniukowa Jadwiga
Żaboklicki Krzysztof


Wydział II Nauk Historycznych, Społecznych i Filozoficznych

Ajewski Konrad
Bartnicka Kalina
Bogucka Maria
Borejsza Jerzy
Buko Andrzej
Chrościcki Juliusz
Czekanowska-Kuklińska Anna
Dahlig Piotr
Daszewski Wiktor Andrzej
Domański Henryk
Domański Juliusz
Dzięgielewski Jan
Eliasz Andrzej
Hamanowa Monika
Iwańczak Wojciech
Izdebski Hubert
Jadacki Jacek
Jedlicki Jerzy
Kaczyńska Elżbieta
Karpowicz Mariusz
Kieres Leon
Kłoczowski Jerzy
Koczerska Maria
Kowalczyk Jerzy
Koźmiński Andrzej
Kriegseisen Wojciech
Kurczewska Joanna
Marciniak Włodzimierz
Marciszewski Witold
Materski Wojciech
Mędrzecki Włodzimierz
Modzelewski Karol
Mossakowski Stanisław
Mróz Lech
Orłowski Bolesław
Panek Jaroslav
Pietrzak Michał
Piskurewicz Jan
Poniatowska Irena
Poppe Andrzej
Poprzęcka Maria
Potkowski Edward
Rachuba Andrzej
Rottermund Andrzej
Rotfeld Adam Daniel
Sadowski Zdzisław
Safjan Marek
Samsonowicz Henryk
Siwiński Włodzimierz
Skubiszewski Piotr
Sokolewicz Zofia
Sójka-Zielińska Katarzyna
Suchodolski Stanisław
Szarota Tomasz
Szczucki Lech
Schild Romuald
Szybiak Irena
Śliwowska Wiktoria
Tyszkiewicz Jan
Walicki Andrzej
Wąsowicz Marek
Wierzbicki Zbigniew Tadeusz
Witkowska-Zaremba Elżbieta
Woleński Jan
Wolniewicz Bogusław
Wołodkiewicz Witold
Wójcicki Ryszard
Wójcik Zbigniew J.
Wyrobisz Andrzej
Zakrzewski Andrzej
Zasztowt Leszek
Żarnowski Janusz


Wydział III Nauk Matematycznych i Fizycznych

Achmatowicz Osman
Adamowicz Zofia
Baranowski Jacek
Bessaga Czesław
Białkowska Helena
Birula-Białynicki Andrzej
Birula-Białynicki Iwo
Brzeziński Aleksander
Brzózka Zbigniew
Budzanowski Andrzej
Bulska Ewa Joanna
Burchart Jan
Chałasińska-Macukow Katarzyna
Chmielewski Marek
Dembiński Piotr
Demiański Marek
Dietl Tomasz
Dybczyński Rajmund
Dziembowski Wojciech
Engelking Ryszard
Figiel Tadeusz
Florjańczyk Zbigniew
Galus Zbigniew
Gałązka Robert
Grad Marek
Grynberg Marian
Grynkiewicz Grzegorz
Grzegory Izabella
Guterch Aleksander
Haensel Paweł
Hulanicki Adam
Janeczko Stanisław
Jankowski Jerzy
Jarosz Sławomir
Jurczak Janusz
Kisyński Jan
Kołodziejczak Jerzy
Kossut Jacek
Królikowski Jan
Krygowski Tadeusz
Kwapień Stanisław
Langer Jerzy
Latała Rafał 
Lewiński Janusz
Lipkowski Janusz
Malinowski Szymon
Matulewicz Tomasz
Mazurkiewicz Antoni
Mąkosza Mieczysław
Misiurewicz Michał
Mostowski Jan
Nawrocki Michał
Oleszkiewicz Krzysztof 
Ostyk-Narbutt Jerzy
Pfützner Marek
Pokorski Stefan
Porowski Sylwester
Przytycki Feliks
Richling Andrzej
Rowiński Paweł
Rząca-Urban Teresa
Sadowski Marek Jan
Schinzel Andrzej
Semadeni Zbigniew
Siekierski Sławomir
Smak Józef
Sobczyk Lucjan
Sobolewski Andrzej
Sosnowski Ryszard
Stec Wojciech Jacek
Szymczak Henryk
Teisseyre Roman
Toruńczyk Henryk
Trautman Andrzej
Trojanowicz Marek
Turski Łukasz
Twardowski Andrzej
Winkowski Józef
Witanowski Michał
Wojtaszczyk Przemysław
Woronowicz Stanisław
Woźniakowski Henryk
Wrochna Grzegorz
Wróblewski Andrzej Kajetan
Zabczyk Jerzy
Zalewski Kacper
Żelazko Wiesław
Żylicz Jan


Wydział IV Nauk Biologicznych
BartosikDariusz
Bużańska Leonora
Cymborowski Bronisław
Czapliński Bogdan
Doligalska Maria
Duszynski Jerzy
Fijałkowska Iwona
Grzelakowska-Sztabert Barbara
Gut Włodzimierz
Jaworski Jacek
Jażdżewski Krzysztof
Jerzmanowski Andrzej
Junosza-Szaniawski Hubert
Kacperska-Lewak Alina
Kaczanowski Andrzej
Kaczanowska Janina
Kawiak Jerzy
Kazubski Stanisław
Kloc Małgorzata
Kubica Józef Feliks
Kuraś Mieczysław
Leyko Wanda
Lipiński Paweł
Majewski Tomasz
Maleszewski Marek
Markiewicz Zdzisław
Modliński Jacek
Niemirowicz- Szczytt Katarzyna
Niewiadomska Katarzyna
Olszańska Bożenna
Paszewski Andrzej
Pijanowska Joanna
Pojmańska Teresa
Roszkowski-Śliż Waldemar
Rychter Anna Maria
Sikora Ewa
Skwarło-Sońta Krystyna
Starck Zofia
Staroń Krzysztof
Stępień Piotr
Świergiel Artur H.
Traczyk Tadeusz
Tudek Barbara
Turlejski Krzysztof
Tylewska-Wierzbanowska Stanisława
Węgleński Piotr
Wierzbicka Małgorzata
Wirth-Dzięciołowska Elżbieta
Wiśniewska Marta
Wodzicki Tomasz
Wojciechowski Zdzisław Andrzej
Woźnicka Wanda
Zwierzchowski Lech


Wydział V Nauk Lekarskich

Albrecht Jan
Bałkowiec-Iskra Ewa
Bartnik Witold
Borówka Andrzej
Bożkowa Krystyna
Butruk Eugeniusz
Cudnoch-Jędrzejewska Agnieszka 
Czernicki Zbigniew
Członkowski Andrzej
Czuczwar Stanisław Jerzy
Danysz Andrzej
Dąbrowska Barbara
Doroszewski Jan
Dzieniszewski Jan
Filipiak Krzysztof
Górski Andrzej
Grieb Paweł
Guzik Tomasz 
Jakóbisiak Marek
Januszewicz Paweł
Januszewicz Włodzimierz
Jędrzejczak Joanna
Jędrzejczak Wiesław Wiktor
Jurkiewicz Jerzy
Kęcik Tadeusz
Komender Janusz
Kostowski Wojciech
Kowalczyk Marek
Krawczyk Marek
Krzakowski Maciej 
Kurnatowski Piotr
Lewartowski Bohdan
Lew-Starowicz Zbigniew
Łazarewicz Jerzy
Majkowski Jerzy
Maśliński Sławomir
Mirowska-Guzel Dagmara
Noszczyk Wojciech
Ostrowski Włodzimierz
Pączek Leszek
Pruszyński Bogdan
Przybylski Jacek
Ronikier Aleksander
Spiechowicz Eugeniusz
Strosznajder Joanna
Szczepańska-Sadowska Ewa
Szostek Mieczysław
Śródka Andrzej
Tatoń Jan
Tołłoczko Tadeusz
Towpik Edward
Trzebski Andrzej
Walecki Jerzy
Warzocha Krzysztof
Wielgoś Mirosław
Wieniawski Witold
Włodarski Paweł
Wojnar Marcin
Wojtczak Andrzej
Zgliczyński Stefan
Zieliński Andrzej 
Wydział VI Nauk Technicznych (w tym Sekcja Nauk Rolniczych)
Bacewicz Rajmund
Barczak Andrzej
Bielecki Zbigniew
Borecki Tomasz
Borkowski Adam
Bossak Maciej
Brogowski Zygmunt
Chełkowski Jerzy
Cieszyński Kazimierz
Cieślicki Krzysztof
Ciok Zbigniew
Czembor Henryk
Domański Roman
Filipkowski Andrzej
Findeisen Władysław
Flisowski Zdobysław
Gasparski Wojciech
Gawroński Stanisław
Gaździcki Jerzy
Gogół Wiesław
Golnik Natalia
Grzywacz Andrzej
Gworek Barbara
Hahn Stefan
Horubała Adolf
Jach Karol
Jakubowska Małgorzata
Jakubowski Wacław
Jankiewicz Zdzisław
Jeleński Andrzej
Kaczmarek Jan
Kaczorek Tadeusz
Kita Jerzy
Kleiber Michał
Kocoń Józef
Kozak Jerzy
Krok Franciszek
Kudrewicz Jacek
Kulikowski Juliusz
Kunachowicz Hanna
Kurnik Włodzimierz
Kurzydłowski Krzysztof
Kuźmicz Wiesław
Lewandowski Janusz
Lewenstein Krzysztof
Lewicki Piotr
Lubacz Józef
Łabętowicz Jan
Maciejewska Alina
Malinowski Krzysztof
Marciniak Krzysztof
Marciniak Zdzisław
Mercik Stanisław
Modelski Józef
Morawski Tadeusz
Mroziewicz Bohdan
Mrugalski Zdzisław
Nowicki Bogdan
Pałko Tadeusz
Paschalis-Jakubowicz Piotr
Pawlicki Władysław Grzegorz
Pawłowski Zdzisław
Pietrzak Katarzyna
Pijanowska Dorota
Plewko Krystyn
Pohorecki Ryszard
Przetakiewicz Wojciech
Puzewicz Zbigniew
Rogalski Antoni
Santarek Krzysztof
Schmidt Jan
Seruga Wiesław
Siuta Jan
Skalski Konstanty
Skibniewska Halina
Sławiński Stanisław
Sławiński Tadeusz
Styczek Andrzej
Sysa Paweł
Szafarczyk Maciej
Szeląg Adam
Szczepański Paweł
Tomala Kazimierz
Torbicz Władysław
Tunia Henryk
Waszkiewicz Czesław
Wierzchoń Tadeusz
Włosiński Władysław
Wolański Piotr
Woliński Wiesław
Wolski Wojciech
Wróbel Jerzy
Zabrodzki Jan
Zmarlicki Stanisław

Lokalizacja


Login Form